Akredytacje

Informujemy, że został rozpoczęty proces akredytacyjny na Poznań Athletics Grand Prix LA 2022. Proces akredytacyjny prowadzony jest wyłącznie on-line przy pomocy dedykowanego formularza. Swoje zgłoszenia zainteresowani przedstawiciele mediów mogą przesyłać do dnia 25 maja 2022r. Termin ten jest nieprzekraczalny.

Pobierz: formularz akredytacyjny (PDF)

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: gppoznan@posir.poznan.pl

O miejscu i szczegółach odbioru akredytacji poinformujemy drogą mailową. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji prasowej.

Jednocześnie informujemy, że w dniu mityngu na ok 1h przed rozpoczęciem konkurencji odbędzie się odprawa dla fotoreporterów. Szczegóły dotyczące obowiązujących zasad oraz dostępnych strefach zostaną przedstawione zainteresowanym fotoreporterom po zakończeniu procesu akredytacyjnego.

Zainteresowane obsługą mityngu telewizje informujemy, że wyłączność na przekaz telewizyjny z zawodów posiada Telewizja Polska S.A. Nagrywanie rywalizacji będzie możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody od wspomnianego nadawcy. Przedstawiciele akredytowanych telewizji, które nie uzyskają takowej zgody, mogą nagrywać materiały ze sportowcami wyłącznie w Mix-Zone ograniczając przekaz wyłącznie do tej strefy obiektu.

Briefing prasowy przed zawodami

Zapraszamy serdecznie na główny stadion lekkoatletyczny przy ul. Warmińskiej 1 w czwartek 26 maja 2022 o godz. 12:00. W trakcie spotkania będzie możliwość porozmawiania z gwiazdami mityngu: Anną Kiełbasińską, Pią Skrzyszowską, Ajlą del Ponte, Yohanem Blakiem oraz Marcinem Krukowskim i Piotrem Liskiem.

Do pobrania:

Wspierają wydarzenie

Sponsorzy i partnerzy

Organizator

POSiR

Sponsor

PKN Orlen

Sponsor

Conica

Partner

Królik

Partner motoryzacyjny

Szpot

Patronat honorowy

Prezydent Miasta Poznania

Sponsor

Selgros

Sponsor

JTC

Partner

Hurtownia Zawady

Partner

PZLA

Patron medialny

ePoznań

Partner

TourBronze

Sponsor

Tamex

Sponsor

Browar Fortuna

Partner

RehaSport

Partner

WZLA
logo-pa-sygnet.png
Wykonanie: JTC