Aktualności

sprinterzy

Informacje dla kibiców

Co, gdzie kiedy czyli za kilka dni Mityng! Poznań Athletics Grand Prix 2020 zbliża się wielkimi krokami, dlatego serwujemy porcję najważniejszych informacji dla kibiców planujących uczestniczyć w Mityngu Lekkoatletycznym.

Start Mityngu nastąpi o godzinie 16:15, jednak wejście na stadion możliwe jest już od godziny 15:30!

Sprzedaż biletów

Bilety możliwe do nabycia wyłącznie on-line.

  • bilet normalny - 20,00 zł
  • bilet ulgowy - 10 00 zł (dzieci, młodzież szkolna i studenci do 26. roku życia)
  • Poznańska Karta Rodziny Dużej - 25% zniżki z Poznańską Kartą Rodziny Dużej
  • Dzieci do 3 lat - darmowy wstęp na wydarzenie
  • Osoby niepełnosprawne - darmowy wstęp na wydarzenie

Parking

Jedyny parking dostępny dla kibiców (bezpłatny) znajduje się przy ul. Warmińskiej tuż przy wejściu na Stadion Lekkoatletyczny Golęcin. Jednak jeśli możecie to przyjedźcie komunikacją miejską - liczba miejsc na parkingu jest ograniczona!

Gastronomia

Na terenie Wydarzenia zostanie stworzona strefa gastronomiczna dla kibiców, w której będzie można zakupić zarówno ciepłe i zimne napoje jak i słodkie i słone przekąski oraz dania z food truck’ów.

Strefa dziecka

Niedaleko trybun zlokalizowana zostanie strefa dla dzieci,w której odbywać się będą zabawy lekkoatletyczne i inne sportowe atrakcje zorganizowane przez Wielkopolski Związek lekkiej Atletyki. Serdecznie zapraszamy najmłodszych uczestników!

Bezpieczeństwo

Na terenie wydarzenia obowiązuje noszenie maseczek lub przyłbic a przy wejściu na stadion dezynfekcja rąk. Istnieje możliwość zakupu maseczek w specjalnym punkcie przed wejściem na stadion.

Program minutowy

program minutowy

Pobierz: Regulamin imprezy masowej (PDF)

logo-pa-sygnet.png
Wykonanie: JTC