Aktualności

bieżnia

Poznajcie Sponsora Generalnego Mityngu!

Miło nam poinformować, że firma TAMEX Obiekty Sportowe S.A. została Sponsorem generalnym 2. Mityngu Lekkoatletycznego Poznań Athletics grand Prix 2020! TAMEX Obiekty Sportowe S.A. to Generalny Wykonawca obiektów sportowych z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji miały przyjemność współpracować z firmą TAMEX przy modernizacji bieżni lekkoatletycznej na głównym stadionie na poznańskim Golęcinie, a także przy budowie stadionu rozgrzewkowego z 4-torową bieżnią, boiskiem ze sztuczną nawierzchnią, zeskokiem do skoku w dal, stanowiskiem do pchnięcia kulą a także profesjonalnym oświetleniem obiektu. Ponadto w zeszłym roku TAMEX Obiekty Sportowe S.A. udoskonaliła na stadionie głównym zeskok do skoku o tyczce, skocznię do skoku w dal oraz wyposażyła stadion w niezbędny sprzęt.

Nasz Sponsor Generalny buduje, projektuje i wyposaża obiekty sportowe o różnym zastosowaniu i funkcjonalności. Tworzy infrastrukturę sportową dla najbardziej wymagających sportowców oraz imprez sportowych najwyższej rangi międzynarodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej współpracy z inwestorami publicznymi i prywatnymi na terenie całej Polski jest liderem w branży budownictwa sportowego.

Wykonują technologie z traw syntetycznych, prefabrykowane kauczukowe, poliuretanowe oraz akrylowe. Skupiają się przede wszystkim na jakości wykonywanych obiektów, dlatego też w trakcie realizacji korzystają z wysokiej jakości produktów pochodzących od czołowych producentów nawierzchni i wyposażenia sportowego – z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych. Od 2000 roku budują obiekty sportowe na terenie całej Polski.

logo-pa-sygnet.png
Wykonanie: JTC